Dom Jankowice gm. Babice, Wspólna
Jankowice gm. Babice Pokaż na mapie ›
Dodane: Niedziela, 24 Maj, 2026 17:16
1 590 000 zł
6260 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:254 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:1563 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2025
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 590 000 zł / 6260 zł/m2
Opis oferty
Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo.Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny, położony w Jankowicach, w gminie Babice, powiecie chrzanowskim, przy ul. Wspólnej.
To propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu o wysokim standardzie wykończenia, z dużą działką, piękną strefą dzienną i wygodnym układem dla rodziny. Nieruchomość została wykonana w tradycyjnej technologii murowanej, z dachem pokrytym dachówką ceramiczną, co podkreśla solidny charakter budynku i jakość zastosowanych rozwiązań.
Dom wyróżnia się dużymi przeszkleniami, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz funkcjonalnym podziałem na reprezentacyjną część dzienną na parterze i prywatną strefę sypialnianą na piętrze. To nieruchomość, która łączy elegancję, wygodę i praktyczny układ odpowiadający na potrzeby współczesnej rodziny.
Na uwagę zasługuje również ogrzewanie podłogowe zastosowane w całym domu, które podnosi komfort codziennego użytkowania i dobrze współgra z nowoczesnym, otwartym charakterem wnętrz.
Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia - jest przestronny, ustawny i daje poczucie swobody, którego często brakuje w standardowych domach jednorodzinnych. Duża powierzchnia po podłodze, praktyczne pomieszczenia gospodarcze, garaż dwustanowiskowy w bryle budynku oraz działka o powierzchni 1 563 m2 tworzą bardzo atrakcyjną ofertę dla osób, które cenią prywatność, przestrzeń i wysoki standard.